Zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Budry do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Pragnę aby i nasza gmina stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia.

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać 100 głosów poparcia online, dlatego też zachęcam wszystkich mieszkańców Gminy Budry do oddania głosów poparcia. Naszą gminę już zgłosiłem. Teraz kolej na Was abyście oddali swój głos i mieli swój udział w tym projekcie.

Swój głos możecie oddać pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

Zachęcam do udziału.

 

Lokalny lider akcji:

Rafał Kryłowicz

Dyrektor SP Sobiechy